DİL YAYINLARINDAKİ YOLCULUĞUMUZ

Sevgili Öğrencimiz,

2003 yılında tek bir kitap yazarak başladık yabancı dil sınavlarına hazırlık yoluna. Sizlerin teveccühüyle ürettik, ürettik, üretiyoruz. Bugün artık her ihtiyaca cevap verebilecek 70'ten fazla nitelikli kitabımız var.

Sınav İngilizcesini genel İngilizceden ayıralım mantığıyla 2006 yılında kurduğumuz, gözbebeğimiz English Exam Center çatısı altında binlerce öğrencimize yüz yüze kurslar verdik. Öğrencilerimizle gayrette yarıştık, muazzam başarılar elde ettik ve her dönem yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam ediyoruz.

Kalıbımıza sığamadık. Yenilik yapmalıydık. Yabancı dil sınavlarına hazırlık alanında uzaktan eğitimi de ilk biz başlattık. On binlerce öğrencimize UzaktanYDS.COM ve PassageWork.COM sayesinde ulaştık. Hem öğrettik, hem kazandırdık, hem de sizleri kazandık. Çok fazla tecrübe edindik ve bütün tecrübemizi hep daha iyisini yapmak için kullandık.

Bugün artık birleşme zamanı! Gösterdiğiniz teveccüh ile büyüyen English Exam Center, UzaktanYDS.COM, PassageWork.COM ve İrem Yayıncılık artık tek bir çatı altında toplanıyor. Sizlere yeni markamız MODADİL adıyla alıştığınız kaliteli hizmeti, üstelik tam da bizden bekleyeceğiniz gibi çıtayı hep daha yükseğe çekerek vermeye devam edeceğiz.

Bugüne kadar yaptığımız bütün işlerde bizlerden esirgemediğiniz desteğinizi ve ilginizi MODADİL döneminde de bekliyor, çalışma ve üretme şevkimize sebep varlığınızı her zamankinden daha fazla hissettireceğinize kalpten inanıyoruz.

Ancak, henüz yapım aşamasında olan MODADIL.COM tüm özellikleriyle hizmete girinceye kadar,

tıklayın. Dil eğitiminde modayı takip edin, öğrenerek kazanın!

Saygılarımızla,

Suat GÜRCAN - Rıdvan GÜRBÜZ